employer

About “Sena Helmy”

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego wydarzenia, sprawdź ten thread. Od tamtej pory wygrałem kilka razy. Na przykład Pokerstars miał wydarzenie o nazwie 25,000 buy w turnieju i duża część 25,000 buy-in przyszła od Pokerstars. Skuteczne zarządzanie bankrollem jest niezbędne do utrzymania kariery w pokera w dłuższej perspektywie. Uczenie się, jak ustawić limity, kontrolować swoje wydatki i unikać niepotrzebnych ryzyk może zapewnić, że masz niezbędne zasoby, aby kontynuować grę i doskonalić swoje umiejętności w czasie.

Praktyka zarządzania bankrollem. Jeśli zadzwonisz, będziesz musiał zdecydować, czy chcesz wykonać najlepszą możliwą rękę. Po rozdaniu kart, będziesz musiał zdecydować, czy chcesz złożyć lub zadzwonić. Jeśli zadzwonisz, będziesz musiał zdecydować, czy chcesz postawić, czy złożyć zakład Musisz zdecydować, wahyu-poker.com czy chcesz dokonać podwyżki, czy wezwania. Podwójne obniżenie odnosi się do obstawiania dwukrotnie większej kwoty niż Twój oryginalny zakład.

Często wolno im postawić więcej niż połowę potu, zanim będą mogli cokolwiek zrobić. Możesz użyć tej podwójnej stawki, aby albo kupić z powrotem po pominięciu czegoś, albo sprawić, że cały pot będzie twój. Tak samo jest z dealerem. Przed wyjściem z dużą ilością pieniędzy w kieszeni, spróbuj dowiedzieć się, jak podwoić. W większości przypadków masz co najmniej 5 sekund, zanim ktoś inny może zadzwonić lub złożyć. Wiele razy można uciec z jednym wielkim ślepcem, ale nie dwa.

Nie obstawiaj pieniędzy, których nie możesz sobie pozwolić na stratę. W ten sposób podwoisz szansę na wygranie jeszcze większej nagrody. Jeśli twoje pieniądze zaczynają spadać, to jest prawie pewne, że masz do czynienia z oszustwem. To nie jest zbyt ważne, że zrobisz zły fold lub postawić źle. Jeśli przegapisz flop, możesz poprosić o “kupowanie” na następnej stronie. Są to zazwyczaj gry, które pozwalają grać tylko wtedy, gdy jesteś gotów postawić prawdziwe pieniądze na każdą rękę, którą zdecydujesz się zagrać.

Poker polega na czytaniu i poznaniu teorii, więc głównym powodem, dla którego będziesz zmagać się jako gracz na żywo, jest to, że po prostu nie masz jeszcze doświadczenia. Im bardziej doświadczony jesteś, tym lepiej stajesz się graczem na żywo. Czy ktoś zna jakiekolwiek strony lub książki, które mogą pomóc mi poprawić moją grę i nauczyć mnie podstawowych umiejętności pokerowych? Grałem w gry online i żyję od nieco ponad roku.

Chciałbym naprawdę stać się dobrym graczem, ale nie wiem, od czego zacząć. Wiem, że podstawowa strategia jest bardzo ważna, ale trudno ją wdrożyć w praktykę. Uwielbiam grać w pokera online w moim ulubionym pokoju pokerowym online i lubię to robić na wiele różnych sposobów. Jedną rzeczą, którą musisz sobie uświadomić, jest to, że możesz uzyskać dostęp tylko do darmowej gry online, więc nigdy nie będziesz wiedział na pewno, czy jest to bezpieczne, dopóki nie zagrasz za prawdziwe pieniądze.

Posted projects

No projects posted yet by this employer.